مقايسه آگهی ها

ثبت معاملات از طریق سایت مرکز کاداستر

ثبت معاملات از طریق سایت مرکز کاداستر

مدیر کل ثبت احوال و کاداستر ترکیه اعلام کرد، معاملات اموال غیر منقول از جمله املاک و مستغلات اکنون از طریق سایت اینترنتی به آدرس  www.yourkeyturkey.gov.tr امکان پذیر خواهد بود.

هموطنان ترک و همینطور خارجیان و سرمایه گذارانی که می خواهند اموال غیر منقول  و املاک و مستغلات  را خریداری کنند می توانند با مراجعه با این سامانه از خدمات ان استفاده کنند

پرتال مذکور تحت تدابیر امنیتی دولتی بوده و جهت سهولت و همسوسازی جهت خدمت رسانی با ۵ زبان ترکی، انگلیسی، اسپانیایی و روسی مشغول فعالیت می باشد.

این سامانه دارای اطلاعات جامعی از موارد حقوقی و همیمطور داده های آماری می باشد که نشان می دهد در چه مناطقی وبا چه تراکمی بیشترین سرمایه گذاری شده است.

چه شما به دنبال خرید و فروش املاک در ترکیه با اهداف سرمایه گذاری هستید و چه برای زندگی در آن ، ضروری است که اعتبار پروژه را به طور کامل بررسی کنید. همواره از خدمات تخصصی شرکت مشاور املاک و مستغلات ، برای کلیه امور مشاوره و نیازهای حقوقی تان، استفاده کنید. اگر به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه هستید ، املاک و مستغلات ما یک نام معتبر و شناخته شده به عنوان مشاور حرفه ای ملک است که پیش زمینه ایی دقیق از شرکت سازنده، کیفیت مصالح مورد استفاده در پروژه و امکانات رفاهی و اجتماعی آن در اختیار شما قرار می دهد.

img

بخش اخبار و مقالات

پست‌های مرتبط

شرایط خرید خانه در ترکیه

خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت ترکیه از این طرق در...

ادامه مطلب
توسط بخش اخبار و مقالات

چگونه کاربری املاک را تغییر دهیم؟

آگاهی از موارد قانونی در مورد خرید ملک و همینطور حفظ...

ادامه مطلب
توسط بخش اخبار و مقالات

تفاوت بین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و سهام چیست؟

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سرمایه گذاری در املاک...

ادامه مطلب
توسط بخش اخبار و مقالات

پیوستن به گفتگو

Right Menu Icon