چرا ما خرید ملک دست دوم را پیشنهاد میکنیم؟
دلیل اصلی آن است که شما با پرداخت مبلغ کمتری صاحب آپارتمانی میشوید که تمام امکانات یک آپارتمان نوساز با همان شرایط را دارد. در واقع تفاوت در آن است که از عمر ملک حداکثر 3 سال گذشته و نسبت به نوساز مشابه افت قیمت رخ داده است ولی تمام امکانات یکسان است و این افت قیمت در حدی قابل توجه هست که مشتری را ترغیب به خرید آن کند. در واقع شما با انجام معامله ملکی که سند آن حداکثر یک دست چرخیده است با سرمایه گذاری کمتر به ملک دلخواه خود میرسید.
توضیح برای سایت دست دوم
در دنیای کنونی معاملات املاک، نظر به دلایل متعدد، بازار خرید و فروش املاک دست دوم رونق بسیار بالایی پیدا کرده و همین امر سبب شده تا شرکتهای فعال در حوزه املاک به مشتریان خود املاک دست دوم را معرفی کنند. چرا که یک ملک دست دوم در مقایسه با نوساز آن در شرایط یکسان، اختلاف قیمت بالایی را دارا میباشد. هم اکنون مجموعه ما با سالها تجربه در امر خرید و فروش املاک در کشور ترکیه، جهت پاسخگویی به این نیاز مهم مشتریان با راه اندازی وب سایت www.daste2vom.com واسطه ها را حذف نموده و شما میتوانید با مراجعه به آن، آپارتمان دست دوم مورد نظر خود را یافته و به آسانی صاحب خانه شوید.
منظور از دست دوم چیست؟
منظور از ملک دست دوم آپارتمانهای نوسازی میباشند که از عمر آنها حداکثر 3 سال گذشته و نقل و انتقال آنها به یکی از اشکال زیر انجام شده است:
وقتی صحبت از ملک دست دوم به میان می آید اولین تصویری که در ذهن شنونده تداعی میگردد یک آپارتمان یا خانه قدیمی با سن بالای 10 سال است که به دلیل مستهلک شدن تمام یا بخشی از مصالح آن، نیاز به بازسازی جزئی یا کلی دارد.
اما آپارتمان دست دوم از منظر ما کاملاً متفاوت با تعریف فوق میباشد.

نوع اول

آپارتمان نوسازی که سازنده به خریدار فروخته و سند آن را نیز منتقل نموده است ولی خریدار هرگز از آن استفاده ننموده و حتی در برخی مواقع آن را مبله نیز نموده است. در واقع خریدار اول به قصد سرمایه گذاری معامله نموده است

نوع دوم

آپارتمان نوسازی که سازنده به خریدار فروخته و سند آن را نیز منتقل نموده است و خریدار آن را در اختیار مستاجر قرار داده است.

نوع سوم

آپارتمان نوسازی که سازنده به خریدار فروخته و سند آن را نیز منتقل نموده است ولی خریدار بنا به نیاز مالی حاضر است آن را به زیر قیمت به خریدار بعدی منتقل نماید.

تماس با ما

توجه: شما باید همه فیلدهای مربوطه پر کنید و سپس دکمه زیر را فشار دهید تا پیام خود را ارسال کنید

Compare listings

Compare